Ugeskema

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

07:00-07.30
Morgenvagt AS

07:00-07.30
Morgenvagt KS

07:00-07.30
Morgenvagt AH

07:00-07.30
Morgenvagt Ma

07:00-07.30
Morgenvagt LO

07:40-08:00
Værelsestjek

07:40-08:00
Værelsestjek

07:40-08:00
Værelsestjek

07:40-08:00
Værelsestjek

07:40-08:00
Værelsestjek

08:00-08:20
Morgensamling C AS LO

08:00-08:20
Morgensamling A LO Ma

08:00-08:20
Morgensamling B LF LO

08:00-08:20
Morgensamling A LO Ma

08:00-08:20
Sang & information AS LO Ma

08:20-09:05
Dansk A Ma UH
Dansk B TL
Dansk C TK
Dansk D NC
Dansk E MK
Dansk F AK
Dansk G AS

08:20-09:05
Engelsk A GH
Engelsk B Ma
Engelsk C MK
Engelsk D TK
Engelsk E UH
Engelsk F KH
Engelsk G KS

08:20-09:05
Matematik A 1 NB FM
Matematik B 7 TK
Matematik C LF
Matematik D AH
Matematik E GH
Matematik F 2 NC
Matematik G 3 KH

08:20-09:05
Dansk A Ma UH
Dansk B TL
Dansk C TK
Dansk D NC
Dansk E MK
Dansk F KF
Dansk G AS

08:20-09:05
Sang & information

09:15-10:00
Lærermøde Alle

09:15-10:00
Engelsk A GH
Engelsk B Ma
Engelsk C MK
Engelsk D TK
Engelsk E UH
Engelsk F KH
Engelsk G KS

09:15-10:00
Matematik A 1 NB FM
Matematik B 7 TK
Matematik C LF
Matematik D AH
Matematik E GH
Matematik F 2 NC
Matematik G 3 KH

09:15-10:00
Dansk A Ma UH
Dansk B TL
Dansk C TK
Dansk D NC
Dansk E MK
Dansk F KF
Dansk G AS

09:15-10:00
Dansk A Ma UH
Dansk B TL
Dansk C TK
Dansk D NC
Dansk E MK
Dansk F KF
Dansk G AS

10:20-11:05
Lærermøde Alle

10:20-11:05
Polylab E LF
Polylab F KH
Polylab G LO
Polylab H FM
Samkult A TL
Samkult B NB
Samkult C GH

10:20-11:05
Dykning RR MN BK
Fransk MK
Surf DH NB
Tysk A AH
Tysk B AS
Tysk C KS

10:20-11:05
Kontaktgruppe Alle

10:20-11:05
Dansk A Ma UH
Dansk B TL
Dansk C TK
Dansk D NC
Dansk E MK
Dansk F KF
Dansk G AS

11:05-12:00
Fortælletime

11:15-12:00
Polylab E LF
Polylab F KH
Polylab G LO
Polylab H FM
Samkult A TL
Samkult B NB
Samkult C GH

11:15-12:00
Dykning RR MN BK
Fransk MK
Surf DH NB
Tysk A AH
Tysk B AS
Tysk C KS

11:15-12:00
Rengøring AH GH KS MK NC

11:15-12:00
Fransk MK
Tysk A AH
Tysk B AS
Tysk C KS

12:00-13:00
Middagsvagt KS

12:00-13:00
Middagsvagt TK

12:05-12:50
Billedfag KS
Dykning RR MN BK
Surf DH NB

12:00-13:00
Middagsvagt MK

12:00-13:00
Middagsvagt Ma

13:00-13:45
Kontaktgruppemøde Alle

13:00-13:45
Dansk A Ma UH
Dansk B TL
Dansk C TK
Dansk D NC
Dansk E MK
Dansk F KF
Dansk G AS

13:00-13:45
Billedfag KS
Dykning A RR MN
Golf linje MK
Rugby AH
Surf DH NB

13:00-13:45
Engelsk A GH
Engelsk B Ma
Engelsk C MK
Engelsk D TK
Engelsk E UH
Engelsk F KH
Engelsk G KS

13:00-13:45
Matematik A 1 NB FM
Matematik B 7 TK
Matematik C LF
Matematik D AH
Matematik E GH
Matematik F 2 NC
Matematik G 3 KH

13:55-14:40
Matematik A 1 NB FM
Matematik B 7 TK
Matematik C LF
Matematik D AH
Matematik E GH
Matematik F 2 NC
Matematik G 3 KH

13:55-14:40
Polylab A NB
Polylab C KH
Polylab D FM

13:55-14:40
Dykning A RR MN BK
Golf linje MK
Rugby AH
Surf DH NB

13:55-14:40
Fællesområde rengøring ude KF KS GH Ma MP
Polylab B FM

13:55-14:40
Matematik A 1 NB FM
Matematik B 7 TK
Matematik C LF
Matematik D AH
Matematik E GH
Matematik F 2 NC
Matematik G 3 KH

14:50-15:35
Fitness GH
Medie B TK
Musik A Ma
Polylab A NB
Polylab B FM
Polylab C KH

14:50-15:35
Adventurerace Hal TL AH
Bodytoning TK
Musik D AS
Polylab D FM
Sejllads A LF CS

14:50-15:35
Dykning C RR MN
Golf linje MK
Ridning MO
Sejllads B CS AH
Surf B DH NB

14:50-15:35
Fitness 2 GH
Golf linje MK
Medie A TK
Psykologi UH
Spansk Ma
Sy & Design KS

15:20-22:30
A vagt KS

15:20-22:30
A vagt NB

15:20-22:30
A vagt NC

15:20-22:30
A vagt AH

15:50-16:35
Fitness GH
Medie B TK
Musik A Ma
Polylab A NB
Polylab B FM
Polylab C KH

15:50-16:35
Adventurerace Hal TL AH
Bodytoning TK
Musik D AS
Polylab D FM
Sejllads A LF CS

15:50-16:35
Dykning B RR MN
Golf linje MK
Musik B Ma
Ridning MO
Sejllads B CS AH
Surf B DH NB

15:50-16:35
Fitness 2 GH
Golf linje MK
Medie A TK
Spansk Ma
Sy & Design KS

16:45-17:30
Polylab A NB
Polylab B FM
Polylab C KH

16:45-17:30
Adventurerace Hal TL AH
Jagt A BK
Polylab FM
Sejllads A LF CS

16:45-17:30
Dykning C RR MN
Fodbold TL
Golf valgfag MK
Musik B Ma
Ridning B MO
Sejllads B CS AH

16:45-17:30
Fægtning CS
Jagt B BK
Musik C Ma

17:30-23:30
B vagt GH

17:30-23:30
B vagt AS

17:30-23:30
B vagt LF

17:30-23:30
B vagt BK

19:00-19:45
Flyvning RB

19:00-19:45
Dykning Teori A RR

19:00-19:45
Fægtning B CS

19:00-23:30
C vagt TK

19:00-23:30
C vagt TL

19:00-23:30
C vagt MN

19:00-23:30
C vagt Ma

19:55-20:40
Flyvning RB

19:55-20:40
Dykning teori A RR

19:55-20:40
Fægtning B CS

20:40-21:25
Flyvning RB